leftCorner
rightCorner

Fixtures

Junior Shield

  • Fixtures
  • Teams
  • Steel and Sons

  • Fixtures
  • Teams
  • Senior Shield

  • Fixtures
  • Teams
  • Women’s Cup

  • Fixtures
  • Teams


  • Archived

    Junior Shield

    Steel and Sons

    Senior Shield

    Women’s Cup

    Fixtures

    Toals Steel & Sons Round 1 - - Saturday, October 10, 2020

    Fixtures

    101

    ISLANDMAGEE

    1

    V

    3

    DUNLOY

    102

    GROVE UNITED

    3

    V

    0

    BALLYWALTER REC

    103

    LINFIELD SWIFTS

    1

    V

    2

    ST OLIVER PLUNKETT FC

    104

    BRYANSBURN RANGERS

    2

    V

    3

    CHIMNEY CORNER FC

    105

    PORTAFERRY ROVERS

    1

    V

    1

    SHANKILL UNITED(pen 3-5)

    106

    EAST BELFAST FC

    5

    V

    1

    CARRICK RANGER RES

    107

    CREW UNITED

    1

    V

    1

    DERRIAGHY (3-4 Pen)

    108

    LARNE OLYMPIC

    1

    V

    4

    COMBER REC

    109

    CLONARD FC

    0

    V

    6

    MOSSLEY FC

    110

    (4-2 ET) CRUMLIN STAR FC

    2

    V

    2

    BANGOR AMATUER

     
     

    Toals Steel & Sons Round 2 - Saturday, October 24, 2020

    Fixtures

    201

    DUNDONALD FC

    V

    BALLYMACASH RANGERS FC

    202

    GROVE UNITED

    V

    CRUSADERS U20'S

    203

    WELLINGTON REC

    V

    BELFAST CELTIC

    204

    BRANTWOOD FC

    V

    18TH NEWTOWNABBEY OBFC

    205

    ORANGEFIELD OB FC

    V

    DUNMURRY YOUNG MEN FC

    206

    DUNMURRY REC FC

    V

    DROMARA VILLAGE FC

    207

    SUFFOLK

    V

    PSNI FC

    208

    BALLYNAHINCH UNITED

    V

    IMMACULATA FC

    209

    DOWNSHIRE YM

    V

    GLENTORAN SECONDS

    210

    MOSSLEY FC

    V

    KILMORE REC FC

    211

    BANGOR FC

    V

    LISBURN DISTILLERY

    212

    COMBER REC

    V

    ST JAMES SWIFTS

    213

    DRUMANESS MILLS FC

    V

    EAST BELFAST FC

    214

    BALLYNURE OLD BOYS

    V

    ARDS RANGERS

    215

    KILLYLEAGH FC

    V

    CRUMLIN STAR FC

    216

    LARNE TECH OB

    V

    GREENISLAND FC

    217

    HOLYWOOD FC

    V

    ALBERT FOUNDRY FC

    218

    SHORTS FC

    V

    BALLYMONEY UNITED

    219

    TULLYCARNET FC

    V

    ST LUKES FC

    220

    BLOOMFIELD

    V

    BALLYNAHINCH OLYMPIC FC

    221

    DERRIAGHY

    V

    CRUMLIN UNITED

    222

    BALLYMENA UNITED RESERVES

    V

    AQUINAS

    223

    ROSEMOUNT REC

    V

    WOODVALE

    224

    1ST BANGOR

    V

    ST OLIVER PLUNKETT FC

    225

    ROSARIO FC

    V

    CLIFTONVILLE OLYMPIC

    226

    GLEBE RANGERS

    V

    SIROCCO WORKS

    227

    LOWER MAZE FC

    V

    BARN UNITED

    228

    CHIMNEY CORNER

    V

    SHANKILL UNITED

    229

    ABBEY VILLA

    V

    NEWINGTON FC

    230

    DUNLOY

    V

    SAINTFIELD UNITED

    231

    WAKEHURST FC

    V

    NEWCASTLE

    232

    MALACHIANS FC

    V

    LISBURN RANGERS

     
     

    SPONSORS

    County Antrim FA in Association with

    Toals
    County Antrim and District Football Association
    County Antrim and District Football Association